Çekici gamzeler için 5 yöntem

Çekici gamzeler için 5 yöntem

Çekici gamzeler için 5 yöntem

Eğer siz de gamzeleri çekici buluyorsanız ve bi gamzem olsaydı keşke diyorsanız size 4 yöntem ile gamzeli olmanın sırrını vereceğiz.

Yüzün karakteristik yapısına daha çok anlam katan gamzelere, farklı yöntemler uygulayarak da kavuşmanız mümkün. Gülümsemelere çekicilik ve güzellik katan gamzeye 4 yöntemle sahip olun.

Yanak egzersizleri yapın
Boş olduğunuz her an yanak egzersizi yapmayı unutmayın. “O” harfiden “I” harfine doğru harfleri uzatarak söyleyin ve yanakalarınıza o harfin tam şeklini vererek zamanla gamze oluşumunu destekleyin. Günde 10 dakika 3 kez yapmanız yeterli olacaktır.
Ayrıca parmağınızı yanağınıza bastırarak da şekil vermeye çalışabilirsiniz. Parmağınızla yanağınıza baskı uygulayarak egzersiz yapın. Gün geçtikte yanağınızdaki çukuru görmeniz mümkün. Günde 10 dakika 3 kez yapın.

Dudak kenarına baskı uygulayın
Yanağa baskı uyguluyarak yaptığınız egzersizin aynısı ancak bu sefer dudak kenarınıza baskı uygulamalısınız. Dudak kenarlarında gamzenin oluşması daha kolayken, yanaklarda gamze oluşması daha uzun sürer. Bu hareketin püf noktası ise tabi ki gülümsemek. Hareketi yaparken bol bol gülümsemeyi unutmayın. Bunu günde 10 dakika 3 kez uygulamanız yeterli olacak.

Gamze estetiği
Yüzde gamze oluşması yüz kaslarının direk deriyle bağlantısı demektir. Gamze sahibi olmak için en kısa süreli ve en kolay yöntemdir.
Gamzesi olmayan insanlarda kas ile deri arasında yağ dediğimiz tabaka daha çoktur. Bu tabaka bir operasyonla alınabiliyor ve böylece gamzelere sahip olabiliyorsunuz.

Makyaj ile gamzeye sahip olun
Bütün bu yöntemler hiç de bana göre değil diyorsanız makyaj hilelerine ne dersiniz? Evet küçük makyaj hileleri ile siz de çekici gamzelere sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken şey doğru kontür ve gölgelendirmeler…

admin

RELATED ARTICLES

Akne İzleri İçin 5 Ürün

Akne İzleri İçin 5 Ürün

Siyah noktalar, kırmızı noktalar, derin

READ MORE