Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği

Son bir kaç yıldır uygulanan ameliyatsız burun estetiği en çok yapılan estetikler arasındadır. Ameliyatsız ve zaman açısından avantajlı olması da bu estetik yöntemine rağbeti arttırıyor.

Yüzünüze özel burun olmalı

Burun yüzümüzde ilk olarak göze çarpar ve kişinin yüzündeki ifadeyi oldukça etkiler. Doğru bir profil için burnun yüze oranı ve estetik şekli oldukça önem taşıyor. Bir burnun yüzün şekline göre küçük veya büyük oluşu geniş veya dar oluşu gibi durumlar yüzümüzün duruşunu ve bakışını tamamen değiştirebilir. Bu yüz karakterimize olumlu yansıyabileceği gibi farklı bir burun görselline de sahip olabiliriz.

Kısa zamanda istediğiniz burna sahip olun

Yıllar içinde uygun burun yapısına sahip hastalarda estetik açıdan en güvenilir çözüm ameliyatsız burun estetiği işlemi oldu. Çünkü diğer ameliyatlar genellikle yüksek maliyetli ve iyileşmesi de oldukça uzun zaman alan işlemler oldu. Ancak sonraki dönemlerde plastik cerrahideki gelişmelerle ameliyatsız burun estetiği işlemi kişilere hem diledikleri görünüme kavuşma imkanı sağlamış hem de bunu diğer işlemlere oranla oldukça kolay ve kısa bir süreçte gerçekleştirmiştir.

Ameliyatsız burun estetiği nedir?

Geleneksel işlemlerin aksine ameliyat gerektirmeyen estetik işlemler, neredeyse anlık sonuçlar yaratır ve geleneksel burun estetiği operasyonundan daha az maliyetlidir. Uygun burun yapısına sahip kişilerde cerrahi olmayan burun estetiği işlemleri geleneksel ameliyatlara göre daha idealdir. Hiçbir ameliyat gerektirmediğinden ameliyatla ortaya çıkabilecek riskleri de ortadan kaldırır. Eski yöntemlere nazaran neredeyse anlık sonuçlar elde edebileceğiniz bu işlemle hastalar rutin hayatlarındaki aktivitelerine kısa sürede geri dönebilirler.

Hızlı çözüm arıyorsanız…

“15 dakikada burun estetiği olarak adlandırılan bu işlemde öncelikle hastanın gereksinimleri değerlendiririm ve hastaya işlemden sonra en gerçekçi sonucu göstermeye çalışırım. Hastanın burnunda istenen görselliği sağlamak için belirlenen özel alanlara botoks veya dolgu yapılır. Normalde bu işlemler kırışıklık ve istenmeyen çizgileri tedavi etmek için kullanılır. Bu enjeksiyonlar, burnun istenmeyen çıkıntılarında, tümseklerinde veya burun ucu düşüklüğünde de kullanılabilir.

Tedavi 15 dakika civarında sürer ve hasta hemen sosyal hayatına geri dönebilir.

Bu uygulamanın sınırlamaları nelerdir?

Bu uygulamada botoks ve dolgu maddeleri sadece burun çizgileri, çökükleri, kontur bozuklukları, burun ucu düşüklüğü, yüzey siluetinde geliştirmede ve burnun boyutunu büyütmede kullanılırken boyut azaltmada kullanılmaz.

Burun boyutunu küçültmek, daraltmak veya kısaltmak isteyen hastalar için bu işlem uygun değildir ve denenemez. Burnun gerçek şekil ve büyüklüğü tamamen değiştirilmek isteniyorsa burun estetiği operasyonu en doğru seçenek olacaktır.

admin

RELATED ARTICLES

Lazer ile estetik kılcal varis tedavisi

Lazer ile estetik kılcal varis tedavisi

Yüzeysel toplardamarların iç yapılarının bozulması

READ MORE