Doğuş Kozmetik SPA Group

Doğuş Kozmetik SPA Group

Doğuş Kozmetik SPA Group

Doğuş Kozmetik SPA Group, 1992 yılında Güzellik Merkezi İşletmeciliği yaparak sektöre girmiştir. Bugün, dünyada lider Profesyonel Kozmetik markaların temsilciliğini yanı sıra SPA & Wellness bakım ekipmanları, Medikal Cihazlar alanında pazar lideri konumunu sürdürmektedir.

Güzellik Merkezi, Wellness & SPA Profesyonel Kozmetik, Ekipman ve Cihazları konusunda sektöründe birçok ilke ve yeniliğe imza atan ve çok kısa sürede Türkiye genelinde 800’ü aşkın bayii sayısına ulaşan şirketimiz, 2000 yılından itibaren büyük yeniliklerle cihaz, ekipman ve kozmetik ithalatı ve satışına başlamıştır. Merkezi Almanya’da bulunan CROSS Baden-Baden GmbH markasının tüm dünya ülkelerine satışı gerçekleşmektedir, bu marka dünya pazarında da liderliğini korumaktadır. Bu yolda attığımız doğru adımlar, ileriye dönük yatırım geleneğimiz, üretime ve teknolojiye verdiğimiz önem ile birlikte çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla aldığımız güçle 23 yıldır başarımızı sürdürüyoruz.

Profesyonel Kozmetik, Medikal Cihazlar ve SPA & Wellness Ekipmanlarında tartışmasız pazar lideri olan Doğuş Kozmetik SPA Group, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere zincir otellere veya butik otellere tam donanımlı hizmet sunarken, aynı zamanda bir SPA’nın projelendirilip açılışına, açılışı sonrasında işletmeciliğine kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ile en yeni, en trend SPA akımlarını, kozmetikte yükselen trendleri ve son teknolojilerini SPA otellerine ve işletmecilerine sunmaktadır.

Doğuş Kozmetik SPA Group Almanya, İtalya, Fransa, Danimarka, Amerika, Kore, Tayland ve Tayvan’dan dünyaca bilinen firmaların Türkiye temsilciliklerini almıştır. Güzellik Merkezleri ve SPA & Wellness’larda kullanılan Profesyonel Kozmetikte dünya markaları Biodroga, Biodroga MD, Bioline Jato, Algotherm, Elements, Futuresse, Comfort Zone markaları yanı sıra doğal kozmetikte devrim yaratan kendi markası Natural Secret ve şimdi de Medikal & Lüks Profesyonel Kozmetik markası B2C MD (Beauty Code MD) ile bu alandaki iddiasını da sürdürmeye devam etmektedir.

2000 yılında kozmetik ithalatına başlamıştır ve Alman Gold Flower Cilt ve Vücut Bakım ürünle Doğuş Kozmetik SPA Group rinin Türkiye Distribütörü olarak piyasada yerini almıştır.
2002 yılında GSD cihazlarının Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
2003 yılında Alman KLAPP ürünlerinin Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almış, markayı sektöre kazandırmıştır.
2003 yılında Tayland’da üretilen Natural Secret Vücut Bakım ürünlerinin Türkiye Distribütörlüğünü satın almış, sektörde bu konseptte marka arayış açığını kapatarak sonrasında yenilikçi bir hizmet anlayışında yer edinmeyi başararak markayı satın almıştır.
2009 yılında Fransız Cilt Bakım markası Phytomer Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
2010 yılında İtalyan kozmetik devi Comfort Zone’un Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
2010 yılında dünyanın SPA & Wellness Cihaz ve Ekipman konusunda lider şirketi İtalyan NİLO firmasının Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
2010 yılında İtalya’nın en büyük cihaz üreticisi NovaEstetyc firmasının Distribütörlüğünü almıştır.
2010 yılında dünyanın en büyük ve en eski SPA & Thallasso Ekipman üreticisi Unbeschieden firmasının Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
2010 yılında Alman kozmetik devi Biodroga ve Biodroga MD’nin Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
2012 yılında Alman kozmetik Lüks SPA markası Futuresse markasının Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
2012 yılında dünyanın en iyi IPL ve NDyag Lazer üreticisi Danimarkalı Ellipse firmasının Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
2012 yılında Fransa’nın % 60 Güzellik Salonlarında ve % 90 Güzellik Okullarında kullanılan Fransız kozmetik markası Elements’in Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
2013 yılında Fransız Marin kozmetik devi Algotherm’in Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
2013 yılında İtalyan kozmetik devi Bioline’ın Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
2014 yılında Doğuş Kozmetik SPA Group bünyesinde yer alan tüm kozmetik markalara online olarak ulaşabileceğiniz ve satın alabileceğiniz Online Kozmetik Alışveriş Mağazası kozmetikON.com hizmete açılmıştır.
2014 yılında Güney Kore Korust firmasının ürettiği HIFU sistem UTIMS A1 cihazının Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
2015 yılında Lüks Profesyonel & Medikal Kozmetik markası B2C MD (Beauty Code Medical) lansmanı gerçekleştirilmiştir.

Doğuş Kozmetik SPA Group 2003 yılından itibaren Wellness & SPA konusuna ağırlık vererek bu konuda sektörde söz sahibi konuma gelmiştir. Türkiye’de en çok kozmetik markasına sahip olan ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden Doğuş Kozmetik SPA Group yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmıştır. Aynı zamanda ulusal ve uluslararası sektörel fuar, workshop, kongre, seminer, sempozyum vb organizasyonlarda da yoğun katılım ile varlık göstermekte, sektörün dinamiklerini, dünya pazarlarındaki gelişmeleri ve müşteri beklentilerini en iyi şekilde analiz etmektedir.

Doğuş Kozmetik SPA Group ürünlerinin tamamı Sağlık Bakanlığı’ndan izinli, tüm cihazlar CE belgelidir. İstanbul Ümraniye’de bulunan Doğuş Kozmetik SPA Group müşterilerine en iyi servisi verebilecek yetkinliktedir. Ekip çalışması, yaratıcılık, çevre bilinci ve müşteri memnuniyeti gibi değerlere olan bağlılığından güç alan Doğuş Kozmetik SPA Group, sürdürülebilir gelişmeyi, yüksek kalitede kozmetik ve cihaz üretimini, müşteriye özel servis anlayışını sağlayabilme tutkusuyla çalışmalarını sürdürmektedir. Doğuş Kozmetik SPA Group, ileri teknolojiyi kullanarak; kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi, tüm segmentlerin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan, kozmetik ve cihaz üretiminde yüksek derecede uzmanlaşmış, uluslararası standartlarda kaliteli, hijyenik ürün ve hizmetler sunan öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Doğuş Kozmetik SPA Group yenilikçi ruhu ve profesyonel çalışma anlayışı ile her geçen gün biraz daha ivme kazanarak, daha büyük adımlarla hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır. Her yıl hızla büyüyerek, sektörümüzde ve dünyada en fazla çeşide sahip üretici olarak güvenle yolumuza devam ediyoruz. Bu sebeple, markasına verdiği değeri maksimumda tutan Doğuş Kozmetik SPA Group üretimdeki yüksek kalitesi ve satış sonrası verdiği destek ile birçok ödüle layık görülmüştür.

İSTANBUL MERKEZ

Adres : Şerif Ali Mahallesi Söyleşi Sokak No:25 Doğuş Plaza
34787 Ümraniye / İSTANBUL
Telefon : +90 2165663334
Faks : +90 2165662930
E-Mail : [email protected]
ANKARA (İÇ ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ)

Telefon : +90 5417450400
İZMİR (EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ)

Telefon : +90 5417450600
ANTALYA (AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ)

Adres : Fener Mahallesi Özgürlük Bulvarı R.Özat Apt. No:148/3
Muratpaşa / ANTALYA
Telefon : +90 5417450900
FABRİKA

Adres : Bostancı Yolu Beyit Sok. No:53 Ümraniye / İSTANBUL
Telefon : +90 2165261010

admin

RELATED ARTICLES

Innova Medikal

Innova Medikal

İNNOVA MEDİKAL; Estetik, Güzellik ve

READ MORE