Innova Medikal

Innova Medikal

Innova Medikal

İNNOVA MEDİKAL; Estetik, Güzellik ve Dermatoloji alanında tıp dünyasının profesyonellerine,”en yeni teknoloji ve ürünleri” ulaştırma hedefiyle 2007 yılında kurulmuş, İstanbul merkezli bir Medikal Teknoloji şirketidir.

“Lazerler ve Işık Sistemleri” konusunda uzmanlaşmış olan İNNOVA MEDİKAL, dünyadaki gelişmeleri çok yakından takip ederek, Profesyonellere sunacağı tüm uluslararası teknoloji ve ürünlerin“‘etkin, güvenilir ve başarısı kanıtlanmış” olmasına büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda düzenlenen yurt içi sektörel fuarlara, ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyumlara katılarak yurt içi sektörel gelişime katkı sağlayabilecek diğer projeleri de desteklemektedir.

İNNOVA MEDİKAL, temsil ettiği tüm teknoloji ve ürünler için Medikal Danışman, Mühendis Danışman, Pazarlama ve İş geliştirme uzmanları ve Uygulama eğitmenlerinden oluşan profesyonel bir ekiple uluslararası standartlarda hizmet sunar. ISO Kalite Yönetim Sistemi sahibi olan yönetimi ve ekibi“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ni ilke edinmiştir.

İNNOVA MEDİKAL, pazarlama ve satışını yaptığı tüm teknoloji ve ürünlerin ülkemizde“Tek Yetkili Distribütörü”dür. Tüm teknolojileri için eğitim ve garanti vermekte, yedek parçalarını temin etmekte, teknik servis hizmetini yerine getirmektedir.

Kurulduğu günden bu yana medikal teknoloji dünyasındaki yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’ye getiren İnnova Medikal’in çalışmaları bu yönde devam etmektedir.

Temel sorumlulukları yerine getirmek, müşterilerine yenilikçi teknoloji ve ürünleri sunmak, ürün çeşitliliğini ve hizmetlerinin kalitesini artırmak, güçlü marka ve şirket pozisyonunu korumak, ana hedefleri arasındadır.

En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü kuruluşumuz’a çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeraldığı bir çalışma ortamı yaratmak, kuruluşumuz’ un devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Tüm ilişkilerimizde karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Türkiyede faaliyet gösterdiği alanda kısa sürede rekabet edebilen bir kuruluş olmayı başaran İNNOVA MEDİKAL, standartlarını da belgeleyerek, çalışanı, müşterisi ve tedarikçisi ile daha iyi olmak için çabasını artırmaktadır.

admin

RELATED ARTICLES

Pamed Medikal

Pamed Medikal

Panamed 2007 senesinden Bursa merkezli

READ MORE