Mtx Diode Lazer Yöntemi

Mtx Diode Lazer Yöntemi

Mtx Diode Lazer Yöntemi

 

Kadınlar kadar erkeklerinde başvurduğu lazer yöntemlerinden biri de

FDA ONAYLI: XTDiod Lazer, FDA (Foodand Drug Administration) onaylı üçüncü jenerasyon diod lazer olup, FDA’ in “Yalnızca epilasyon emeliyle geliştirilmiş, etkinliği çok kalıcı, yan etki riski çok az olan epilasyon cihazıdır” şeklinde etkinliğine tasdik verdiği tek cihazdır.

ESMERLERDE GÜVENLİ EPİLASYON: Lazer üstün bilgisayar teknolojisi yardımı ile öteki lazerlerden ayrıcalıklı şekilde zenciler dahil bronz tenliler ve esmer tenlilerde güvenle kullanılmaktadır.

KALICI ETKİLİ: Me Dio Starmi XTDiod Lazer, spesifik lazer epilasyon emelli geliştirilmiş bir aygıt olduğundan dalga boyu epilasyon uygulamalarına nazaran ayarlıdır. Birçok lazer aletine mukayese ile daha uzun dalga boyuna haiz olduğundan (810-940 mm), ışığı daha derine ulaşabilmekte böylelikle ten altındaki bütün kıl köklerine ulaşmakta ve dokuya hasar vermek yerine kıl kökünü tahrip ederek kalıcı sonuçlar sağlamaktadır.

GELİŞTİRİLMİŞ TEKNOLOJİ: Epilasyon işlemi, cihazın bilgisayar sistemi rehberliğinde yapılmakta, hastanın ten ve kıl tipine nazaran ışığın enerjisi ve gönderilme müddeti – sıklığı arasındaki ilişki otomatik ayarlanmaktadır.

KISA ZAMANDA SONUC: Me Dio Starmi XTDiod Lazer, bir saniyeden kısa bir müddette onlarca kıl folikülünü yok edebilecek teknik kapasiteye haiz bir aygıt olduğundan epilasyon işlemi kısa müddette tamamlanabilmektedir.

admin

RELATED ARTICLES

Lazer ile estetik kılcal varis tedavisi

Lazer ile estetik kılcal varis tedavisi

Yüzeysel toplardamarların iç yapılarının bozulması

READ MORE