Penis Büyütme Uzatma Kalınlaştırma Ameliyatı Sonrası

Penis Büyütme Uzatma Kalınlaştırma Ameliyatı Sonrası

Penis Büyütme Uzatma Kalınlaştırma Ameliyatı Sonrası

Penis estetiği ameliyatlarından sonra kişiler normal yaşantılarına devam etmekte hiçbir problem yaşamazlar. Özellikle penis kalınlaştırma operasyonları sonrasında herhangi bir iz kalmamaktadır. Bununla birlikte penis uzatma ameliyatlarında ise geçici bir iz olacaktır. Ancak kısa bir zaman sonra bu iz de geçecektir.

Penis estetiği ameliyatlarında eğer ki yağ enjeksiyonu tercih edilmiş ise, yağların alındığı bölge olan karın ya da popo bölgesinde kişiler bir ağrı hissedebilir. Penisin üzerinde ise ilk dönemlerde herhangi bir ağrı söz konusu olmaz. Penis, yapısı itibariyle çok fazla büyüyebilen bir organ olduğu için ameliyat sonrasında penisin üst kısmına bir sargı işlemi sağlanır. Ameliyattan sonraki 5. gün ile birlikte alınır. Uygulanan bu işlem pantolonun dışarıdan görünüşünde belli olmaz.

Ameliyat sonrasındaki 15. gün penisin en çok şiş ve gergin olduğu zamandır. Ancak bu günden sonra tüm bunlar azalmaya ve normalleşmeye başlayacaktır. Nihayetinde ameliyat sonrasındaki 1. ay bitimi ile penis düzelir. Tam olarak ise 6 ay sonra ulaşılacaktır.

Ameliyat sonrasında kişinin 1 ay kadar cinsel aktivitelerden uzak durması son derece önemlidir.

estetik magazin

RELATED ARTICLES

Kaş Ekimi

Kaş Ekimi

Kaş ekimi operasyonu yaklaşık 2-3

READ MORE