Prof.Dr. İsmail Kuran

Prof.Dr. İsmail Kuran

Prof.Dr. İsmail Kuran

1960 yılında İskenderun’da doğdu. 1984 yılında, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ni bitirdi.

1986 yılında ise Şişli Etfal Hastanesinde, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ihtisasına başladı. 1990 yılında, İngiltere’nin Coventry – Warwickshire Plastik Cerrahi Ünitesi’nde çalıştı. Ayrıca İsviçre Kantonsspital Aarau’da mikrocerrahi eğitimi aldı. 1991 yılında ihtisasını tamamladı.

1993 yılında Amerika Birleşik Devletlerinin Houston kentinde Teksas Tıp Merkezi’nde bulundu ve “Baylor Medical School”da mikrocerrahi eğitimi aldı. 1998 yılında Şef Muavini, 2000 yılında Doçent ünvanını aldı. 2001-2004 yılları arasında Şişli Etfal Hastanesi 2. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi servisinde Klinik Şefi olarak çalıştı. 2007 yılında Maltepe Universitesi’nde Profesör ünvanını aldı.

International Society of Asthetic and Plastic Surgery, The Rhinoplasty Society ve American Academy for Facial Plastic and Reconstructive ‘nin üyesidir. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneğinde ve Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği ‘nde Yönetim Kurulu Üyesi ve Kongre Düzenleme Kurulu üyesi olarak görevler almıştır. 2012-2014 döneminde, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Başkanlığı yapmıştır. .

YAYINLARI
Ulusal Bildiriler

Ulusal Yayınlar

Uluslararası Bildiriler

Uluslararası Yayınlar

Adres: Terrace Fulya Hakkı Yeten Cd. No:11 Center 1 Blok D:73
Fulya / Şişli P.K 34365 / İSTANBUL

admin

RELATED ARTICLES

Özel İstanbul Estetik Polikliniği

Özel İstanbul Estetik Polikliniği

Özel İstanbul Estetik Polikliniği Telefon:

READ MORE