ATT Medikal

ATT Medikal

ATT Medikal

ATT, 1970 yılında tıbbi cihazların satışı ve teknik servis hizmetlerinin verilmesi amacıyla kurulmuş, 1983 yılına kadar bu hizmetini sürdürmüştür. Bu tarihten itibaren ATT markası ile güzellik, elektroestetik ve medikal cihazlar alanında üretim yapmaya ve yurtdışında ki önemli markaların Türkiye distribitörlüğünü alarak bu cihazlarla ilgili satış ve teknik servis hizmeti vermeye başlamıştır.

1983 yılında ilk cihazlarının Ar-Ge çalışmalarını başlatan ATT, günümüz teknolojilerini de kullanarak,bugüne kadar otuzdan fazla cihazın Ar-Ge çalışmasını tamamlayıp üretiminin gerçekleştirilmesini sağlamıştır. Kendi markası ile üretimini gerçekleştirdiği cihazların yanı sıra güzellik, elektroestetik ve medikal cihazlar alanında dünyadaki güncel gelişmeleri sürekli takip eden ATT Ar-Ge Grubu, bu alanlardaki yenilikleri ülkemize en kısa zamanda ulaştırmak için her türlü çalışmayı yapmaktadır.

Ar-Ge Grubunun üretim planlamasını yaptığı cihazların ATT tarafından ülkemizde üretilmesi de mutluluk vericidir. Üretimden sonra çeşitli testlerden ve kalite kontrol sistemlerinden geçirilen cihazların standartları, dünyada kabul gören kalite kriterlerinin tümünü fazlasıyla karşılamaktadır.

ATT’ nin medikal departmanında çalışan ve medikal estetik ve kozmetik alanında tecrübeli olan uzman doktorlarımız, satış sonrasında müşterilerin eğitimlerinden de sorumludur.

1983 yılından itibaren ATT; kendi üretimini yaptığı cihazların ve ithalatını yaptığı cihazların Türkiye’deki pazarlamasını kendi bünyesindeki uzman satış ekibi ile yapmaktadır. Uygulayıcılara cihaz ve ürün kullanım eğitimi, ATT tarafından verilen eğitim sertifikasıyla belgelenmektedir. Yurt içinde düzenlenen sektörel fuarların, kongre ve sempozyumların büyük bir çoğunluğuna katılan ATT, yurt içi sektörel gelişime katkı sağlayabilecek diğer projeleri de desteklemektedir. Yurt dışında da sektörle ilgili olan fuarlara katılmakta,dünya çapındaki gelişmeleri hem medikal hem de teknolojik çerçevede yakından takipetmektedir.

ATT ürün yelpazesindeki bütün cihazların yedek parçalarını temin etmekte ve teknik servis hizmetlerini yerine getirmektedir. TSEK Servis Yeterlilik Belgesi sahibi olan teknik servisi, üretimini yaptığı cihazlar ile Türkiye distribütörlüğünü yaptığı cihazların sahip olduğu CE, TUV, TSE, FDA gibi standartlar, ATT’ninmüşterilerinin kullanımına sunduğu cihazlara en az müşterileri kadar değer verdiğini göstermektedir. ISO Kalite Sistemi sahibi olan yönetimi, yetişmiş ve tecrübeli personeli ile ATT, her zaman müşterilerinin yanında olacaktır.

Ankara Genel Müdürlük

Ali Suavi Sk. Ema İş Merkezi
No:1/1-2
Maltepe / Ankara

T: 0 312 232 24 02
232 24 45
232 24 55
444 06 25
F: 0 312 232 32 21
E: İ[email protected]

İstanbul Bölge Müdürlüğü

Tünel Yolu Yalı Sk.
İsmail Ergin İş Merkezi
No:54/1
Bostancı / İstanbul

T: 0 216 410 15 04
410 15 35
410 15 40
F: 0 216 410 16 18

admin

RELATED ARTICLES

Innova Medikal

Innova Medikal

İNNOVA MEDİKAL; Estetik, Güzellik ve

READ MORE