Med Laser Medikal

Med Laser Medikal

Med Laser Medikal

Med Laser medikal lazer teknolojisi alanında Asclepion Laser Technologies GmbH 28 yılı aşkın bir süredir yer almaktadır. Zengin bir deneyim ve öncülüğünü yaptığımız bazı gelişmeler Asclepion Laser Technologies GmbH’in alanında dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer almasına katkı sağlamıştır.

Bugün dünya çapında 60’tan fazla ülkedeki kullanıcılar Asclepion Laser Technologies’in teknik high-end çözümlerinden ve bilimsel birikiminden yararlanmaktadır. Takip edilen bilimsel prensip şudur: en iyi klinik sonuç ve yararlı çalışma için en son teknoloji. Böylece Asclepion Laser Technologies vasküler lezyonlar için 1986 yılında Argon Lazer’i sundu. Bunun yanı sıra cilt soyma için (ablation) 1995 yılında Er:Yag-Lazer MCL sunuldu. Asclepion Laser Technologies’in sektördeki öncülüğüne ilk örnek bu ürünün piyasaya girişidir. Bu ürün Asclepion Laser Technologies ve Kaltenbach & Voigt (KaVo) tarafından birlikte geliştirilmiştir. Aradan geçen on yıl ve gelişmelerden sonra bugün Erbium teknolojisi piyasada giderek artan bir kabul görmektedir.

Elbetteki yeni (innovative) ürünler kaza eseri ortaya çıkmamaktadır. Bu düşünceden hareketle araştırma ve geliştirme Asclepion Laser Technologies’de çok büyük önem taşımaktadır. Bir El.En. Group üyesi olarak Asclepion Laser Technologies diğer ortaklarla teknoloji transferinden yararlanmaktadır. Böylece bugünden, yarının yeni ve yenilikçi (innovative) ürünlerinin başlangıcını sağlamaktayız.

Hem estetik hem de dişçilik alanlarında yeni ürünler oluşum aşamasındadır. Bu sayede, Asclepion Laser Technologies’in sadece bugün değil gelecekte de state-of-art ürünleri kullanıma sunacağını temin ederiz.

Asclepion Laser Technologies birinci sınıf kalitede, çarpıcı bir estetik lazer ürün grubu sunmakta ve tüm kullanıcılara hızlı ve nitelikli hizmet imkanı sağlamaktadır.

Ankara Ofis
Adres : Gökkuşağı Mahallesi 1204. Sokak No:15 Cevizlidere
Çankaya ANKARA
Telefon : +90 312 285 40 40Pbx
Faks : +90 312 285 99 22
Mail : [email protected]

İstanbul Ofis
Adres : Itri Dede Sokak No: 16/1
Kızıltoprak – İSTANBUL
Telefon : +90 216 349 3 349 Pbx
Mail : [email protected]

admin

RELATED ARTICLES

Innova Medikal

Innova Medikal

İNNOVA MEDİKAL; Estetik, Güzellik ve

READ MORE